Zambia 2003. 1000K Ag "Elefánt" + 2000K Ag "Elefánt" + 5000K Ag "Elefánt" + 10.000K Ag "Elefánt" összesen 116,23g súlyban, fa dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal T:PP egyiken kis patina Zambia 2003. 1000 Kwacha Ag "Elephant" + 2000 Kwacha Ag "Elephant" + 5000 Kwacha Ag "Elephant" + 10.000 Kwacha Ag "Elephant" in sum total of 116,23 grams, with numbered certificate, in wooden case C:PP small pa...
Vegyes: Ausztrália 1945. 6P Ag "VI. György" + Ausztria 1958. 10Sch Ag T:1-,2- Mixed: Australia 1945. 6 Pence Ag "George VI" + Austria 1958. 10 Schilling Ag C:AU,VF
2007. 2E "Római szerződés" (12xklf) közte Portugália, Ausztria, Finnország és Írország + 2009. 2E "Nemzetközi gyermekév" (16xklf) közte Málta, Franciaország, Szlovákia és Ciprus + Magyarország 2005. 50Ft "Gyermekmentő Szolgálat" aranyozott + 2007. 50Ft "Római Szerződés" aranyozott. Az összes együtt egy kissé sérült, kivehető tálcás éremtartó kazettában. T:1--2- 2007. 2 Euro "Treaty of Rome" (12xd...
Vegyes érme tétel, 6 lapos, kissé sérült berakóban, közte osztrák, bolgár, német és horvát érmék T:vegyes Mixed coin lot in 6 page, slightly damaged album, with Austrian, Bulgarian, German and Croatian pieces C:mixed