Hevesi Alíz (1979-): Női félakt háttal. Olaj, vászon, keretben, 55×46... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/322/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~500001/Hevesi-Aliz-1979-Noi-felakt-hattal-Olaj-vaszon-keretben-55C39746-cm~II1785945
1785945
10080
322
11000
Kikiáltási ár:
11 000 Ft 29,18 EUR , 31,43 USD
Leírás: Hevesi Alíz (1979-): Női félakt háttal. Olaj, vászon, keretben, 55×46 cm
: vörös_iván