1941 Magyar Királyi Államvasutak 136. sz. Fék-útmutatása. Bp.,1941,Pesti Lloyd Társulat, VIII+204 p. Kiadói félvászon-kötés, Magyar Királyi Államvasutak Máramarosszigeti Fűtőháza bebélyegzéssel.