16262.
322. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
2 400 Ft
6,22 EUR, 6,86 USD
József Jolán: A város peremén. A cÃmlapot Szecskó Tamás, az illusztrációkat Reich Károly rajzolta. Bp., 1952, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borÃtóval, hiányzó szennylappal, de belül jó állapotban.