Könyvek: Építészet, művészet Tételek száma: 179
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1721083
15643
322
Books: Architecture, Art
Gombosi György: Új magyar rajzművészet. Rippl Rónaitól a Nyolcakig. Bp., 1945, Erasmus. Kiadói félvászon kötésben, megviselt állapotban, kopott borítóval, sérült, viseltes kötéstáblákkal, kissé sérült kötéssel. 1720129
15644
322
Books: Architecture, Art
Rédey Tivadar: A Nemzeti Színház története. Az első félszázad. Budapest, 1937, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, 405 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel. 1719828
15645
322
Books: Architecture, Art
Népművészeti és iparművészeti kiállítás. 1953. augusztus 18-október 15-ig. Műcsarnok. Bp.,1953, Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, címlapja hiányzik. 1709379
15646
322
Books: Architecture, Art
Körmöczi László: A művészi nevelés. Bp., 1942, Exodus. Kiadói papírkötésben, szakadt borítóval, de belül jó állapotban, felvágatlan lapokkal. 1581301
15647
322
Books: Architecture, Art
Curt Siegel: A modern építészet szerkezetformái. Bp., 1969, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, fekete-fehér szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. 1656004
15648
322
2200
Books: Architecture, Art
Déry Attila: Nemzeti kísérletek építészetünk történetében. Bp., 1995, Plinthosz Bt. Kiadói papírkötés, számos fekete-fehér fotóval illusztrálva. 1633665
15649
322
Books: Architecture, Art
Lédács Kiss Aladár - Szűts Béláné: Ismerjük meg a keleti szőnyegeket. Bp., 1977. Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 1667010
15650
322
Books: Architecture, Art
Kaesz Gyula: Ismerjük meg a bútorstílusokat. Budapest, 1972, Gondolat. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. 1667039
15651
322
Books: Architecture, Art
Mitrovics Gyula: A műalkotás szemlélete. Bp., 1940, Rózsavölgyi és Társa, XVI+334 p.+24 t.(képmellékletek.) Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval, a papír védőborító szakadt, hiányos, foltos, a kötéstáblák belseje foltos. 1670878
15652
322
Books: Architecture, Art
Czóbel Béla (1883-1976) kiállítása 1976. Balatonboglár május-július - Debrecen július-augusztus. Kiállítást rendezte Kratochwill Mimi. Kiállítási katalógus. hn., 1976, Szolnoki Nyomda Vállalat-ny, 4 sztl. lev. Kiadói papírkötés. 1668816
15653
322
Books: Architecture, Art
Európai bútorok a XV-XVII. században. Szerk.: Batári Ferenc. Kiállítás a Nagytétényi Kastélymúzeumban. Bp., 1976, Népművelési Propaganda Iroda. Harmadik, javított kiadás. Kiadói tűzött papírkötés. 1671140
15654
322
Books: Architecture, Art
Barcsay Jenő festőművész gyűjteményes kiállítása. Kiállítási katalógus. Bp., 1966, Ernst Múzeum, (Egyetemi Nyomda.) Kiadói papírkötés, javított kötéssel. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft