15846.
322. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Társadalomtudomány
4 000 Ft
10,36 EUR, 11,43 USD
Dr. Kornis Gyula két műve (Egybekötve): A lelki élet ismertetése. Tekintettel a nevelés feladataira. Tanító- és tanítóképző-intézetek számára. A pszichológia és logika elemei középiskolák számára. Negyedik kiadás. Bp.,1912-1919, Franklin-Társulat, 148+171 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, néhol ceruzás aláhúzással, de egyébként jó állapotban.