Adalékok a belső Józsefváros történetéhez. Szerk.: Szabó-Pap Krisztina. Bp.,1985, Budapesti Városszépítő Egyesület. Belső-Józsefváros térképével. Kiadói papírkötésben, a címlap kijár.
Nemes Antal: A Nagyboldogasszonyról nevezett Budavári Főtemplom története és leírása
52 képpel és egy műmelléklettel Bp. 1893. Athenaeum. 1 t. 252 l. Kiadói, Gottemayer-féle aranyozott, illusztrált egészvászon kötésben.
Élet a régi Városligetben. Hétköznapok, és ünnepek a 19. század utolsó éveiben és a 20. század első felében régi fotókon és képeslapokon. Szerk.: Lovas Dániel. Írták: Granasztói Péter, Ligetfalvi György, Lovas Beáta, Lovas Dániel, Majkó Zsuzsanna, Mélykuti Beatrix, Persányi Miklós, Saly Noémi. Magyar Múzsa Könyvek. Kecskemét, 2013, Kecskeméti Lapok Kft. Izgalmas fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói papírkötés.
Pápa. Szerk. és a bevezetést írta: Dr. Hermann István. Rajzolta Heitler László. Pápa, 1987, Jókai Mór Városi Könyvtár. Aranyozott műbőr-kötés. Megjelent 2800 példányban.