Karl Baedeker: Österreich-Ungarn nebst Cetinje, Belgrad, Bukarest. Handbuch für reisende. Leipzig,1913, Karl Baedeker, XL+16+588 p. 29. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, festett lapélekkel, kis sérülésessel a gerincén, térképekkel illusztrálva, német nyelven, jó állapotban./ Linen binding, in German. Twenty-nine edition, with little damaged on the spine, in good condition.
3 db útikönyv: Aleko E. Lillius: Kalózvilág a kínai vizeken. Fordította Szirmay Józsefné. Budapest, é.n., Dante, 202 p.+18 t. + Rátz Kálmán: Afrika ébred. + Richard Halliburton: Üres zsebbel a világ körül I. Ford. Fodor Erzsébet. Bp., 1931, Dante kiadó Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben.
A Csepel Sport Club 75 éve 1912-1987. Szerk.: L. Kelemen Gábor, Tőzsér László. Bp., 1987, Csepel Sport Club. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal, kis sérüléssel a gerinc alsó sarkán, de egyébként jó állapotban.
Erdők és utak ölelésében. Őriszentpéter monográfiája. 996-1996. Szerk.: Dr. Horváth Sándor. Őriszentpéter, 1998, Őriszentpéter Nagyközség Önkormányzata. Kiadói papírkötés.
Nádasdy Lajos: A pápai kőszínház története. (1817-1931) Horizont Közművelődési Kiskönyvtár 5. Veszprém, 1981, Veszprém megyei Tanács VB Művelődésügyi Osztálya, (Veszprém megyei Nyomda Vállalat-ny.) Kiadói papírkötés. Megjelent 2000 példányban.