Dr. Borai Ákos: A bonyhádi járás ipara. Iparföldrajzi tanulmány. Pécs, 1900, MTA Dunántúli Tudományos Intézete-Tolna Megyei Tanács VB., (Pécsi Szikra Nyomda-ny.) Kiadói kopottas félvászon-kötés, intézményi bélyegzővel. Megjelent 550 példányban.
Rehák Ferenc: Fót története. Bp.,2000, Greger-Delacroix. A könyv megjelenését támogató fóti családok fekete-fehér fotóival illusztrálva. Kiadói papírkötés.
Veress D. Csaba: Felsőörs évszázadai. Veszprém Megyei Levéltár Kiadványai 8. Veszprém, 1992, Veszprém Megyei Levéltár. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopottas. Megjelent 3000 példányban.