Pápa város egyetemes leírása. Összeállította: Kapossy Lucián. Pápa, 1989, Jókai Mór Városi Könyvtár. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papírborítóval. Megjelent 2000 példányban. Reprint kiadás.
Erdély északi része és a Székelyföld. Bp., é. n., Országos Magyar Idegenforgalmi Hivatal. Kiadói tűzött papírkötésben, kissé foltos, kissé sérült elülső borítóval, de belül jó állapotban.
Rácz István: Ilyenek a finnek. (Bp.), 1944, Misztótfalusi, (Pápa, Főiskolai Nyomda-ny.), 105+8 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, a fotók felvágatlanok, a papír védőborító részben hiányos, egyébként jó állapotban.
Bessenyei József: Diósgyőr vára és uradalma a XVI. században - források -. Tanulmányok Diósgyőr történetéhez 2. Miskolc, 1997, Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár-Miskolci Egyetem Történelem Segédtudományai Tanszék. Kiadói papírkötés.
A. J. Pannekoek: Geological History of The Netherlands. 'S-Gravenhage, 1956, Staatsdrukkerij en Uitgeverijbedrijf. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, szövegközti ábrákkal, és fekete-fehér fotókkal illusztrálva, angol nyelven./ Half-linen-binding, with worn cover, in English language.
Tanulmányok Rákospalota- Pestújhely történetéből. Szerk.: Dr. Czoma László. Bp., 1974, XV. kerületi Tanács VB. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói nylon-kötés, kiadói papírbosítóval. Megjelent 2500 példányban.
Városi polgárok a századelőn. Történelmi állandó kiállítás a szolnoki Damjanich János Múzeumban. Szerk.: Szabó István. Szolnok, 1999, Damjanich János Múzeum. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.