4 200 Ft
10,88 EUR, 12,00 USD
P. Doss Adolf: Gondolatok és tanácsok a műveltebb ifjúság számára. Kalocsa, 1905, Jurcsó Antal, XV+724 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, laza fűzéssel, néhány ragasztott, javított lappal, kissé foltos lapszélekkel.