Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Tételek száma: 49
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1786586
31048
322
Faleristics: medals, orders, badges
Numizmatika
1904. "A Magyar Országos Tűzoltó-Szövetség V éves Szolgálati Érme" aranyozott Br kitüntetés modern mellszalaggal T:2,2- 1787929
31049
322
Numizmatika
~1910. "N.I.D.K." daloskör zománcozott fém jelvénye, hátoldalán "BOCZÁN" gyártói jelzéssel (29x37mm) T:2 1786839
31050
322
Numizmatika
~1910-1920. "Magyar Vöröskereszt Ifjúsági Osztálya" zománcozott Br jelvény (25x19mm) T:1- / Hungary ~1910-1920. "Hungarian Red Cross Youth Section" enamelled Br badge (25x19mm) C:AU 1787937
31051
322
Numizmatika
~1920-1930. "ÉME (Ébredő Magyarok Egyesülete)" zománcozott fém jelvény (24x29mm) T:2 kis zománchiba 1787996
31052
322
Numizmatika
1926. "III. 1926. VI. 27. Meteor" jelzett Ag kerékpáros díjérem mellszalagon (szalaggal együtt 11,61g/0.800/29mm) T:2 1787852
31053
322
Numizmatika
1932. "Országos Szövetfestő Napok - Miskolc 1932" zománcozott fém kitűző (25x26mm) T:2 1783665
31054
322
2200
Numizmatika
1932. "Első Magyar Nemes Kanári Tenyésztők Országos Egyesülete 1902 / Érdem Jeléül" fém emlékérem fúrt lyukkal (53x79mm) T:2,2- lekopott aranyozás 1785272
31055
322
Numizmatika
1934. "Magyar Athletikai Szövetség Kerületi Bajnoksága - PV. 1500 M. I. 1934" jelzett Ag díjérem "ARKANZAS BPEST" gyártói jelzéssel (18,42g/0.800/35mm) T:2 fülnyom 1786728
31056
322
Numizmatika
~1930-1940. "Győri Magyar Királyi Állami Leány Líceum" zománcozott sapkajelvény (15,5x20,5mm) T:2 1757742
31057
322
Numizmatika
1942. "Petőfi Sándor 1848" a Magyar Történelmi Emlékbizottság felkérésére Pátzay Pál által tervezett jelvény (17x25mm) T:2 1787973
31058
322
Numizmatika
~1946. "Közp. Áll. Ált. Isk. Nagykőrös" festett fém jelvény (32x36mm) T:2 1786112
31059
322
Numizmatika
~1946-1947. "Tűzoltó" ezüstözött fém jelvény tű nélkül (25x24mm) T:2 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft