Giuseppe Rebellato (?-?)-Giovanni Brizeghel (?-?): Ritter der goldenen Stola, színezett litográfia, paszpartuban, 32x22 cm./ Giuseppe Rebellato (?-?)-Giovanni Brizeghel (?-?): Ritter der goldenen Stola, colored litography, in paspartu, 32x22 cm.
XIX. század Palais des Tuileries pris de la Terrasse, színes litográfia, Paris, Godard, üvegezett fa keretben, 18x25 cm/ 19th Century Palais des Tuileries pris de la Terrasse, lithography, Paris, Godard, in glassed wooden frame, 18x25 cm.
cca 1850 Kaukázusi termálfürdők (Pjatyigorszk, Kiszlovodszk, Zseleznovodszk, Jesszentuki), acélmetszet, papír, paszpartuban, 25,5×31,5 cm / cca 1850 Termal baths of the Caucasus (Pyatigorsk, Kislovodsk, Zheleznovodsk, Yessentuki), steel engraving, on paper, in passepartout, 25,5×31,5 cm