12131.
323. Lezárult gyorsárverés
Történelmi dokumentumok, kéziratok, érdekességek
5 000 Ft
12,95 EUR, 14,29 USD
1888-1892 Emlékkönyv. A barátság tükre. Emléklapok barátoktól és barátnőktől. Szerk.: Belicza József. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F.), 38 sztl. lev. Tízféle, színes, keretdíszes lapokkal készült emlékkönyv, nagyrészt kitöltött, a kitöltetlen lapokon, a fénykép helyén a fénykép felragasztására vonatkozó utasítással. Kiadói, préselt, festett, dúsan aranyozott egészvászon-díszkötésben, aranyozott lapélekkel, kopottas, foltos borítóval. Benne: Mairovitz Frida, nagyemőkei Seregély Dezső (1867-1948) ezredes, szobrászművész édesannyjának emlékkönyve. Benne számos barátja saját kezű soraival, fotóival, egy felragasztatlan fotóval, pár lap kitöltetlen. Benne Mairovitz Frida 3 db virágokról készült grafikájával, papír, vegyes technika, jelzett, 19x25 cmx2, és 20x14 cm.