1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
A Kisfaludy-Társaság évlapjai. Új folyam. Harminckettedik kötet. 1897-1898. Bp., 1900, Franklin-Társulat. Korabeli kartonált papírkötés, sérült, hiányos gerinccel, kopottas borítóval, de belül jó állapotban.