16735.
323. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
1 600 Ft
4,15 EUR, 4,57 USD
Ibsen Henrik: A népgyűlölÅ‘. A társadalom támaszai. FordÃtotta: Vikár Béla- Lázár Béla. (Két mű egy kötetben.) Magyar Könyvtár. Bp.,é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Korabeli dÃszes, dombornyomott egészvászon-kötésben, kopott, foltos borÃtóval, kissé sérült gerinccel.