15677.
323. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
1 800 Ft
Az iparművészet könyve. II. kötet. A Magyar iparművészeti Társulat megbízásából szerkeszti Ráth György. Bp.,1905, Athenaeum, 4+646 p.+LXXXVI t. melléklet (ebből 9 színes); Gazdagon illusztrálva. Kiadói dúsan aranyozott, illusztrált egészvászon-kötésben, a felső lapélek aranyozottak, kopottas borítóval és gerinccel, kissé sérült gerinccel.