16138.
323. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Idegen nyelvű könyvek
100 Ft
0,26 EUR, 0,29 USD
Anatole France: La Révolte des Anges. Paris, 1914, Calmann-Lévy. Kiadói bordázott gerincű egészbÅ‘r-kötés, javÃtott, kissé kopottas gerinccel, az elülsÅ‘ kötéstábla kötése sérült, a borÃtó kopott, a hátsó elÅ‘zéklapon és a szennylapokon tollas bejegyzéssel, firkával, francia nyelven.