15049.
323. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 200 Ft
5,70 EUR, 6,29 USD
Cholnoky Jenő: Utazásaim, élményeim, kalandjaim. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal, fekete-fehér fotókkal. Bp., 1942, Pantheon, 396 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.