15085.
323. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 200 Ft
5,70 EUR, 6,29 USD
ErdÅ‘si Károly: Napsütéses Indiában. Úti emlékek. Bp., (1929), Szent István-Társulat. Negyedik, bÅ‘vÃtett kiadás. Fekete-fehér szövegközti fotókkal, és egy térképpel illusztrálva. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, sérült gerinccel, kissé kopott borÃtóval, hiányzó cÃmlappal.