15181.
323. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 000 Ft
2,65 EUR, 2,86 USD
Katz Richárd: Vidám napok barna emberek között. Fordította: Görög Imre. Bp., é.n., Tolnai. Fekete-fehér fotókkal, egy térképpel. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, javított gerinccel.