1825 Hasznos mulatságok.Második félesztendő. (Kilencedik, nem teljes évfolyam.) A' hazai 's külföldi tudósításokhoz toldalékul írta 's kiadta Kultsár István. Pest, Petrózai Trattner Mátyás, 416+8 p. Papírkötésben, a borítón és a gerincen kisebb sérülésekkel, de alapvetően jó állapotban.
1834 Nemzeti Társalkodó 1834. II. félév. Július -December, 1-26 szám. [Fél évfolyam] Kolozsvár, 1834, Erdélyi Híradó, 2+418 p. Korabeli kartonált papírkötésben, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, az utolsó lap részben szakadt, a hátsó szennylapon ceruzás rajzzal,
1848 a Közlöny 94., szeptember 11-i lapszámának egy lapja, valamint a 93. lapszám utolsó lapja, kissé hiányos lapszéllel, benne érdekes aktuális hírekkel, 477-480 p.
1858 Szépirodalmi Közlöny, 1858. Április 4. - Június 27. I. évfolyam második fele, töredék évfolyam, 53-27.-77-51. számok. Szerk.: Szelestey László. Pest, Emich Gusztáv, 1253-1832. p. Korabeli kopottas félvászon-kötés, néhol foltos lapokkal, sérült hátsó kötéstáblával.