1941 Az Országos Magyar Királyi Képzőművészeti Főiskola Évkönyve 1939-1940,1940-1941. Szerk.: Dr. Ferenczy József. Bp., Attila-ny., 180 p. Kiadói papírkötés, kissé kopott, foltos gerinccel, javított kötéssel. Szolláth György (1927-2009) éremművész névbélyegzőjével.
Mérnöki Továbbképző Intézet kiadványai 2 db: Dr. Futaky Zoltán: A tagosítás jogi, mérnöki és gazdasági műveletei. Mérnöki Továbbképző Intézet kiadványai IV. kötet 20. füzet. Bp.,1942, "Élet", 35+1 p. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzővel. Kövesi Antal: Rácsos öntöde- és futódaru szerkezetek erőterve és számítása. Bp.,1942, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda, 24 p. Kiadói papírkötés, intézményi bé...
1942 A Magyar Nemzet Naptára. Bp., Globus Rt.-ny. Számos fotóval illusztrálva. Papírkötés, szakadozott borítóval, gerinccel. Benne: Az új világháború kislexikona.
1942 Az Országos Magyar Királyi Iparművészeti Iskola Évkönyve 1880-1941. Szerk.: Szablya-Frischauf Ferenc. Bp., Kir. M. Egyetemi Nyomda, 38+2 p+XLVIII+6 t. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, kötéssel, javított borítóval, aláhúzásokkal, bejelölésekkel. Szolláth György (1927-2009) éremművész névbélyegzőjével.