1860-1865 Der Zoologische Garten. Organ der Zoologischen Gesellschaft in Frankfurt a. M. Kiadta Dr. D. F. Weinland. I.-VI. évfolyam. (Két kötetbe egybekötve.) Korabeli félbőr-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült és kopottas borítóval, ex libris-szekkel. A III. évfolyam hiányos, a 3. szám hiányzik (44-61.) Az V. évfolyam hiányos a 6. szám hiányzik (168-209.) Számos szövegközti és egészolda...
1878 Földtani Közlöny VIII. Szerk.: Inkey Béla, Schmidt Béla. Bp., 1878, Légrády-Testvérek, 330 p.+2 t. Átkötött félvászon kötés, kissé sérült gerinccel, magyar és német nyelven.
1879 Földtani Közlöny XI. Szerk.: Inkey Béla, Schmidt Béla. Bp., 1879, Légrády-Testvérek, 488 p.+3 t. Átkötött félvászon kötés, magyar és német nyelven. Jó állapotban.
1881 Földtani Közlöny XI. Szerk.: Inkey Béla, Schmidt Béla. Bp., 1881, Légrády-Testvérek, 331 p.+5 t. Átkötött félvászon kötés, kissé foltos lapokkal, magyar és német nyelven.
Ondrejkovics János: Egyházi beszéd, melyet t. nemes Bars megyének hálaünnepén, midőn a kebelében dühöngő ragály megszüntének emlékére fogadalomkép megállapitott és pünkösd hava 3-ára kitüzött évenkinti ájtatosságot 1881. évben buzgón ismételné Szent-Benedek város halom-ormán a fönt érdekelt megye által felállitott kápolnában mondott. 8° Budapest, 1881. Szerző. (Szent-Benedek.) 16p.
1885 Meghívó a Hungária Fővárosi Betegsegélyező és Temetkezési Egylet fennállásának 50 éves emlékünnepélyére, magyar és német nyelven, pecséttel, aláírásokkal, 34x21 cm
1885 Geittner és Rausch. Budapest. Műszaki központi üzlet és konyhaszerelékek-raktára, Malomkőgyár és raktár, és Szivattyú-és fecskendőgyár, Rézöntöde. 1885-1886-os árjegyzéke. Benne tűzoltó felszerelésekkel is. (Fecskendők, létrák, sisakok, ...stb.) Magyar és német nyelven.Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, foltos, kopott borítóval, kijáró lapokkal, laza fűzéssel, sérült kötéssel, rossz állapot...