1926 Magyar Művészet. 1926. II évf. A Szinyei Merse Pál Társaság művészeti folyóirata. Szerk. Majovszky Pál. Több száz szövegközti és egész oldalas képpel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, sérült gerinccel.
1929 A Lipcsei Egyetem filozófia szakának filozófia doktori oklevele magyar személy részére a "Sertésnevelés és sertéshízlalás Szlovákiában" c, dolgozatáért / 1929 Diploma of the Leipzig University, Department for philosophy, for a dissertation Pig cultivation in Slovakia.
cca 1930-1940 Vegyes nyomtatvány tétel, 2 db: Ifj. Fock Géza: Baleset ellen védekezz! Hogyan? Népszerű könyvek. Bp., Hunnia nyomda, 32 p. Pfisterer Lajos: Vigyázzatok! Útmutató munkások számára. A balesetek elleni védekezésről. Hoffner Nándor rajzaival. Bp., Szerzői kiadás, ("Hellas"-ny.),48 p.