cca 1930 Dimanches Hongrois. Francia nyelvű turisztikai prospektus Magyarországról. Mallász Gitta (1907-1992) és Dallos Hanna (1907-1944) népies stílusú színes illusztrációval, fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Bp., é.n, Klösz, 6 p.
cca 1930 La Hongrie pays charmant. Francia nyelvű turisztikai prospektus Magyarországról. Mallász Gitta (1907-1992) és Dallos Hanna (1907-1944) népies stílusú színes borító grafikájával, Révész Imre (1895-1975) és Bíró Irma (?-?) fekete-fehér fotókkal, térképpel illusztrálva. Bp., é.n, Stádium, 14 p. Egy oldal hiánnyal.
cca 1930 Salem Gold Film Bilder Album 1. Német színészek és filmekről szóló cigaretta gyűjtőkép album kompletten, zsinórfűzött haránt alakú papírkötésben, megviselt állapotban, sérült borítóval, foltos címlappal./ cca 1930 German actors and movies cigarette picture collecting album, complete, in poor condition, with damaged cover, and spine, and spotty coverpage.
1930 Magyar Könyvészet. 1930. január-március. 1-3. sz. Szerk.: Dr. Gulyás Pál. Bp., Pallas-ny., 43+45+2+40 p. Átkötött félvászon-kötés, intézményi bélyegzővel.