5 000 Ft
21
1914 Budapest övezeti beosztása, Az épÃtésügyi szabályzathoz tartozó térkép. Kiadja a FÅ‘városi Közmunkák Tanácsa, litográfia, hajtásnyomokkal, a hajtás mentén szakadt, sérült, hiányos, foltos, 80x99 cm.