5 000 Ft
12,95 EUR, 14,29 USD
Garay János: Tollrajzok Garay Jánostól. I. kötet: Novellák, népmondák, és legendák. Pest, 1846, Hartleben Konrád A., (Trattner-Károlyi-ny.), 260+2 p. Kopottas félvászon-kötés, intézményi bélyegzővel. Tevan Andor (1889-1955) kiadó, nyomdász ex libris-szével. Első kiadás.