5 000 Ft
12,95 EUR, 14,29 USD
Gyulai Pál: Dramaturgiai dolgozatok I-II. Bp., 1908, Franklin-Társulat. Kiadói, egységes aranyozott, félvászon sorozatkötésben, körül aranyozott élmetszéssel, ex librisszel, szép állapotban