2 400 Ft
6,22 EUR, 6,86 USD
Ország-Világ almanach 1909. Az Ország-Világ szépirodalmi képes hetilap előfizetőinek újévi ajándéka. Szerk. Váradi Antal, Falk Zsigmond, Bp. 1909. Orsz. Irodalmi Rt., Szövegközti képekkel, reklámokkal gazdagon illusztrálva. Aranyozott, festett, díszes szecessziós kiadói félvászon-kötésben