Ponson du Terrail: Egy király ifjúsága 1-8. kötet.
Egy király ifjusága I-III. kötet:
1. A szép aranyművesné.
2. A navarrai herceg szerelmei.
3. A flórenci méregkeverő.
A két Henrik harca I-III. kötet:
1. A négy alsó szövetsége.
2. A meudoni fehér ház.
3. Szent-Bertalan-éj.
A Valois család tragédiája I-II. kötet:
1. Montpensier hercegnő.
2. A király-gyilkosság.
Fordította: Dr. Endre Dénes.
Bp.,[1928],Palladis Rt., 255+1+296+287+320+303+271+304+320 p. Kiadói aranyozott díszes egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett felső lapélekkel. Szép állapotban.