2 600 Ft
10
Szabó Lőrinc: Reggeltől estig. Egy repülőutazás emléke. Molnár C. Pál fametszeteivel. Bp.,1937, Magyar Bibliofilek Szövetsége, (Gyoma Kner Izidor-ny.) Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, Kner Erzsébet-kötés, kissé kopott borítóval, kissé kopott, kissé sérült gerinccel, ex libris-szel (ex libris Szalay.) Első kiadás.