Verne Gyula: Utazás a tenger alatt. Átdolgozta: Szász Károly. Bp.,[1924], Franklin-Társulat. Ötödik kiadás. Számos képpel gazdagon illusztrálva. Kiadói illusztrált, festett egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, javított gerinccel.