Mócsi Lilli: Ciróka, ciróka. F. Győrffy Anna rajzaival. Bp.,1973, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, kissé viseltes állapotban, kis sérüléssel a borítón, és az egyik táblán, kopott borítóval, a kötése javított.
Benedek Elek: Magyar mese- és mondavilág. I. kötet A csodaszarvas. Illusztrálta Reich Károly. Bp.,1987, Könyvértékesítő Vállalat-Móra. Kiadói kopottas félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, javított, kissé foltos papír védőborítóban.
Hauff legszebb meséi. Fordította és átdolgozta: Jékely Zoltán, Rónay György, Szinnai Tivadar. Heinzelmann Emma rajzaival. Bp.,1966, Móra. Harmadik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
Este van, este van. Arany János verséből gyerekeknek. Reich Károly rajzaival. Bp.,é.n., Móra. Kiadói kartonált haránt alakú leporelló-kötésben, kissé viseltes állapotban, laza fűzéssel, kopott.
B. Zahogyer: Miről álmodik a rozmár? Fordította Tordon Ákos. Pozsony, 1984, Szlovák Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, a borító kopott, az egyik oldal részben szakadt.