15221.
324. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
6 000 Ft
Mező Ferenc: Olympiai kalauz. Dr. Kelemen Kornél előszóval. Bp.,1936, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda, 318 p.+1 sztl. lev+16 t. (kétoldalas fotók)+16 sztl. lev.(XI. berlini olympia műsora)+2 melléklet (az egyik melléklet kihajtható.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papírborítóban. Szép állapotban. A papírborító illusztrációját Horváth Jenő (1892-?) festő, grafikus készítette. Papírborítóval ritka!