1 000 Ft
Magyarország csatornázása és szennyvízkezelése. Szerkeszti és kiadja A Magyar Mérnök és Építészegylet. Szerk.: Lesenyei József. Bp.,1943, Kir. M. Egyetemi Nyomda, IX+290 p.+XIV+VIII t. Fekete-fehér fotókkal. Félvászon-kötés, rossz állapotban, foltos, ázott, kopott, sérült borítóval, a hátsó kötéstábla belsején a papír elvált a táblától.