15790.
324. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
800 Ft
2,07 EUR, 2,29 USD
Dr. Forel Ágoston: A nemi kérdés. Természettudományi, lélektani és egészségtani tanulmány a jövendő fontos szociális feladatainak megoldási kísérleteivel. Bp., 1926, Nova. Kiadói egészvászon kötés, sérült gerinc, belül ragasztott, kopottas állapotban.