15778.
324. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
3 000 Ft
Dr. K. G. Lutz: Der Schmetterlingszüchter. Ulm, 1892, J. Ebners Verlag. Német nyelven, sok illusztrációval. Kiadói egészvászon kötésben, gerince sérült. / In German, linen bindig, damaged spine.