Petzval Ottó: Felsőbb mennyiségtan. I. kötet.
I.: Külzeléki hánylat, ...
https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/324/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Termeszettudomany-medicina~1000009/Petzval-Otto-Felsobb-mennyisegtan-I-kotet-I-Kulzeleki-hanylat-alkalmazasaval-egyut~II1800924
1800924
15773
324
Books: Natural sciences, Medicine
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
LeÃrás:
I.: Külzeléki hánylat, alkalmazásával együtt. Pest, 1867. MTA - Emich Gusztáv. IX + 381 + [2] p.; Egyetlen kiadás, korabeli félvászon kötésben, sérült gerinccel. A Külzeléki hánylat a differenciálszámÃtást jelenti.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: vörös_iván