Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 81

Dr. Besznyák István: Idézetek, gondolatok az orvostudományról. Bp.,2005, Medicina. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által dedikált.
15781.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

Romhányi Attila: A Föld papagájai. Bp., 1995, Dunakönyv Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15782.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

Lossai Péter óvári magyar embernek, a Litvániában működő földmérőnek, a hozzáférhető és a hozzá nem férhető tárgyak magasságának, valamint síkon és mélyben létesített, mérendő hosszúságú, szélességű és mélységű tárgyak geometriai úton végzett megméréséről szóló Jegyzetei és Ábrái amelyeket Bolognában tanulva az 1498. évben szerzett. [Pécs, 1969, Geodézia], 9-14+17-48+49-119 p. A könyv borítója hiányzik, a kötet hiányos (a címlap hiányzik, az előszó hiányos (1-8?), és egy lap (15-16. oldal.)
15783.

Lossai Péter óvári magyar embernek, a Litvániában működő földmérőnek, a hozzáférhető és a hozzá nem férhető tárgyak magasságának, valamint síkon és mélyben létesített, mérendő hosszúságú, szélességű és mélységű tárgyak geometriai úton végzett megméréséről szóló Jegyzetei és Ábrái amelyeket Bolognában tanulva az 1498. évben szerzett. [Pécs, 1969, Geodézia], 9-14+17-48+49-119 p. A könyv borítója hiá...

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

Garai Attila (szerk.): A természet ABC-je. Családi kérdezz-felelek. Bp., 1995, Reader's Digest Válogatás. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
15784.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

15785.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

A Műveltség sorozat 4 kötete szép állapotban.  Bp., 1937-1940. Dante. Kiadói, egységes, aranyozott, egészvászon sorozatkötésben, jó állapotú
15786.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29

Fischer-Dückelmann Anna: A nő mint háziorvos. 1-2. köt. Bp., é. n., Minerva. Kicsit kopott, dszes, szecessziós vászonkötésben, jó állapotban.
15787.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

Vargha Domokosné-Kanyó Sándor: ... csillagkoronák éjféli barátja. Tittel Pál élete és működése. Bp.,1988, Akadémiai Kiadói. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
15788.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Rápóti - Romvári: Gyógyító növények. Dr. Szendei Ádám: Gyógyszer a családban. 2 gyógyszerészettel gyógynövényekkel kapcsolatos könyv.
15789.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

15790.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

15791.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

A magyar orvosok és természetvizsgálók 1876. augusztus 22-től egész 28-ig Máramaros-szigeten tartott XIX. nagygyűlésének történeti vázlata és munkálatai. Szerk.: Dr. Gerlóczy Gyula, Dr. Dulácska Géza. Pólya József és György József orvostudorok arczképeivel és több fametszettel. Bp.,1878, M. Kir. Egyetemi Könyvnyomda,  XXX+168 p.+ 7 t. Papírkötés, rossz állapotban, szétvált, sérült kötéssel, hiányzó borítóval, Pólya József arcképe, egy tábla és az utolsó oldal hiányzik. Benne számos érdekes írással, többek között Máramarosszigetről.
15792.

A magyar orvosok és természetvizsgálók 1876. augusztus 22-től egész 28-ig Máramaros-szigeten tartott XIX. nagygyűlésének történeti vázlata és munkálatai. Szerk.: Dr. Gerlóczy Gyula, Dr. Dulácska Géza. Pólya József és György József orvostudorok arczképeivel és több fametszettel. Bp.,1878, M. Kir. Egyetemi Könyvnyomda, XXX+168 p.+ 7 t. Papírkötés, rossz állapotban, szétvált, sérült kötéssel, hiányz...

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft