1883 Századok. XVII. évfolyam. Szerk.: Szilágyi Sándor. Budapest, 1883... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/324/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Tortenelem~1000004/1883-Szazadok-XVII-evfolyam-Szerk-Szilagyi-Sandor-Budapest-1883-Magyar-Tortenelmi-Tar~II1797564
1797564
15374
324
Books: History
Leírás: 1883 Századok. XVII. évfolyam. Szerk.: Szilágyi Sándor. Budapest, 1883, Magyar Történelmi Társulat, 962 p. Modern félvászon kötés. Jó állapotban.
: vörös_iván