15216.
324. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 600 Ft
Kaposy Klaszek Ödön: ,,Girl Pat", a kalózhajó. Bp., é.n., Urania, 160 p. Szövegközti rajzokkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítóval, laza fűzéssel.