1 600 Ft
[Vincent Huby (1608-1693)]: Considérations propres a faire naître et a entretenir l'amour divin dans nos coeurs. Tirées des Oeuvres du P. Huby, de la Compagnie de Jesus. Nouvelle édition. Paris, 1759, H. L. Guerin& L. F. Delatour, 179 p. Francia nyelven. Aranyozott egészbőr-kötés, kissé kopott borítóval, a gerincen sérüléssel, hiánnyal, tulajdonosi bejegyzéssel az elülső szennylapon, báró Csekonics András (1849-1929) ex librisével. (Csekonics András báró a XIX. század második felének egyik legnagyobb földbirtokosa volt a Bánátban, és a család gazdagságát jól tükrözi a közismert mondás: "Szórja a pénzt, mint Csekonics.")/ Leatherbinding, with damaged spine, in French language.