Dr. Szentgyörgyi Jordán Károly: A kath. egyház történelme. A tanuló ifjúság használatára. Bp.,1901, Szent István-Társulat, 143 p. Tizenegyedik. Kiadói félvászon-kötés, foltos, kopott borítóval, a tartalomjegyzéknél, a 130. és a 131. oldalakon számos aláhúzással.
Schütz Antal: Isten a történelemben. Tíz előadás, melyeket 1932 őszén a Pázmány Egyetem valamennyi karának hallgatói számára tartott --. Negyedik kiadás. Bp. (1943.) Szent István. Kiadói félvászon kötésben