Könyvek: Vallás

Tételek száma: 81

16028.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

Váradi énekeskönyv. A keresztyeni gyülekezetben valo isteni diczeretek... Varadon, 1566. Bp., 1975. Akadémiai Kiadó. Kiadói, nyl-kötésben, kísérőtanulmánnyal. Könyvtári példány.volt.
16029.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

Toperczer Ákosné: Kőrösi Csoma Sándor és a teozófia. Teozófiai Füzetek 1. Bp., 1914, Magyar Teozófiai Társulat. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
16030.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

[Vincent Huby (1608-1693)]: Considérations propres a faire naître et a entretenir l'amour divin dans nos coeurs. Tirées des Oeuvres du P. Huby, de la Compagnie de Jesus. Nouvelle édition. Paris, 1759, H. L. Guerin& L. F. Delatour, 179 p. Francia nyelven. Aranyozott egészbőr-kötés, kissé kopott borítóval, a gerincen sérüléssel, hiánnyal, tulajdonosi bejegyzéssel az elülső szennylapon, báró Csekonics András (1849-1929) ex librisével. (Csekonics András báró a XIX. század második felének egyik legnagyobb földbirtokosa volt a Bánátban, és a család gazdagságát jól tükrözi a közismert mondás: "Szórja a pénzt, mint Csekonics.")/ Leatherbinding, with damaged spine, in French language.
16031.

[Vincent Huby (1608-1693)]: Considérations propres a faire naître et a entretenir l'amour divin dans nos coeurs. Tirées des Oeuvres du P. Huby, de la Compagnie de Jesus. Nouvelle édition. Paris, 1759, H. L. Guerin& L. F. Delatour, 179 p. Francia nyelven. Aranyozott egészbőr-kötés, kissé kopott borítóval, a gerincen sérüléssel, hiánnyal, tulajdonosi bejegyzéssel az elülső szennylapon, báró Csekonic...

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

Virt László: Márton Áron a lelkiismeret apostola. Bp., Ecclesia. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16032.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Cochem, Martin von: Großer goldener Himmel-Schlüssel, oder sehr kräftiges, nützliches und trostreiches Gebetbuch zur Erlösung der lieben Seelen des Fegfeuers. Pesth, [1847], Trattner, 8+688 p.+ 8 t. 8 db egészoldalas acélmetszettel illusztrálva. Német nyelven. Korabeli egészbőr-kötésben, kopott borítóval, amatőr módon javított kötéssel, a címkép hiányzik, a hátsó szennylap hiányzik.  Az elejére amatőr módon bekötve: Abschieds-Gebet vor dem Marianischen Gnadenthrone zu Gyüd. Bp.,1891, Rózsa és neje, 4 p.
16033.

Cochem, Martin von: Großer goldener Himmel-Schlüssel, oder sehr kräftiges, nützliches und trostreiches Gebetbuch zur Erlösung der lieben Seelen des Fegfeuers. Pesth, [1847], Trattner, 8+688 p.+ 8 t. 8 db egészoldalas acélmetszettel illusztrálva. Német nyelven. Korabeli egészbőr-kötésben, kopott borítóval, amatőr módon javított kötéssel, a címkép hiányzik, a hátsó szennylap hiányzik. Az elejére am...

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,13
20,00

Klug Ignác: Örök dolgok. Örök utak. Örök források. (A katekizmus gondolatai.) Fordította: Bilkei Ferenc. Székesfehérvár, 1925, Debreczenyi István Könyvnyomdája. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, tulajdonosi névbejegyzéssel, jó állapotban.
16034.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
8,00

16035.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
10,88
12,00

Carsten Peter Thiede-Matthew d'Ancona: A keresztfa megtalálása. Fordította Liska Endre. Bp.,2001, Corvina. Kiadói papírkötés.
16036.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

Dr. Mázy Engelbert: Erkölcsi nevelés. Pápa, 1922, Ker. Nemzeti Nyomdavállalat Rt., 131+XI p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, laza, sérült kötéssel, a gerince részben elvált a borítótól,  két szakadt lappal.
16037.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

Szűcs Géza (szerk.): Példatár I. kötet. Győr, 1934. Evangélium. Történeti és életből vett példák. 488p. Modern, igényes műbőr kötésben,
16038.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

Kállay Miklós: A pápa és a Vatikán. Bp., 1935, Cserépfalvi. Kopott vászonkötésben, jó állapotban.
16039.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft