Toperczer Ákosné: Kőrösi Csoma Sándor és a teozófia. Teozófiai Füzetek 1. Bp., 1914, Magyar Teozófiai Társulat. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
[Vincent Huby (1608-1693)]: Considérations propres a faire naître et a entretenir l'amour divin dans nos coeurs. Tirées des Oeuvres du P. Huby, de la Compagnie de Jesus. Nouvelle édition. Paris, 1759, H. L. Guerin& L. F. Delatour, 179 p. Francia nyelven. Aranyozott egészbőr-kötés, kissé kopott borítóval, a gerincen sérüléssel, hiánnyal, tulajdonosi bejegyzéssel az elülső szennylapon, báró Csekonic...
Cochem, Martin von: Großer goldener Himmel-Schlüssel, oder sehr kräftiges, nützliches und trostreiches Gebetbuch zur Erlösung der lieben Seelen des Fegfeuers. Pesth, [1847], Trattner, 8+688 p.+ 8 t. 8 db egészoldalas acélmetszettel illusztrálva. Német nyelven. Korabeli egészbőr-kötésben, kopott borítóval, amatőr módon javított kötéssel, a címkép hiányzik, a hátsó szennylap hiányzik. Az elejére am...
Klug Ignác: Örök dolgok. Örök utak. Örök források. (A katekizmus gondolatai.) Fordította: Bilkei Ferenc. Székesfehérvár, 1925, Debreczenyi István Könyvnyomdája. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, tulajdonosi névbejegyzéssel, jó állapotban.
Hajós József: Az élet titkaiból a modern élettan bölcselete. Székesfehérvár,1921, Szerzői kiadás, (Székesfehérvári Egyházmegyei Könyvnyomda-ny.), 6+461+1 p. Átkötött félvászon-kötés, kopottas borítóval, intézményi bélyegzővel.
Dr. Mázy Engelbert: Erkölcsi nevelés. Pápa, 1922, Ker. Nemzeti Nyomdavállalat Rt., 131+XI p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, laza, sérült kötéssel, a gerince részben elvált a borítótól, két szakadt lappal.