15937.
324. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Vasút témájú könyvek
11 000 Ft
28,50 EUR, 31,43 USD
Der Eisenbahnwesen der Gegenwart dargestellt auf Grund der Verhältnisse der Deutschen Bahnen. I-II. kötet. Berlin, 1911, Reimar Hobbing, 647 p.+ XII t.+ 1 színes, széthajtható térkép melléklettel (Die deutschen Eisenbahnen, 1:1800000, 61x71 cm.) Rendkívül gazdag szövegközti fekete-fehér képanyaggal illusztrálva, német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, volt könyvtári példány./ Linen-binding, with little bit worn cover, former library copy, in German language.