15939.
324. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Vasút témájú könyvek
6 000 Ft
15,54 EUR, 17,14 USD
Eyssen-Szeniczey Jenő-Bereczky Roland: A lokomotív- és lokomobil- kazánokon előforduló sérülések. A sérülések okai és javítási módjai. Bp.,1930, Szerzői kiadás, (Franklin-ny.), 99 p. Aranyozott egészvászon-kötés. Ritka!