15965.
324. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Vasút témájú könyvek
800 Ft
Kubinszky Mihály, Gombár György: Vasútállomások Magyarországon. Épületek 1846-1988. Bp., 1989, Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Kiadói kartonált papÃrkötés, kopott borÃtóval, sérült gerinccel, egy kijáró lappal.