15949.
324. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Vasút témájú könyvek
4 000 Ft
10,36 EUR, 11,43 USD
Magyar Vasúttörténet 2. kötet: 1876-tól a századfordulóig. (Politikai, társadalomgazdasági és vasútépítési tanulmányok.) Bp.,1996, Közlekedési Dokumentációs Kft. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, jó állapotban.