MÁV Járműjavító Üzem. Dunakeszi. 1926-1976. (Jubileumi emlékalbum.) Szerk.: Szücs Béla, Koromán László, Káldos Erzsébet, Mogyorósi József. Dunakeszi, 1976, MÁV Dunakeszi Jármüjavító Üzem-ny., 51 p.+59 t. Kiadói haránt alakú műbőr-kötés, számos illusztrációval, jó állapotban.
Magyar Vasúttörténet 2. kötet: 1876-tól a századfordulóig. (Politikai, társadalomgazdasági és vasútépítési tanulmányok.) Bp.,1996, Közlekedési Dokumentációs Kft. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, jó állapotban.
Hámori István: Vasúti motoros járművek. Vasúti szakkönyvtár 3. sz. Bp.,1951, Közlekedés- és Mélyépítéstudományi Könyv- és Folyóiratkiadó Vállalat. Átkötött kopottas félvászon-kötés.
Csorba Gábor-Gombos István-Mészár András-Szabó János: 50 éves a magyar vasút M 44 sorozatú mozdonya. 1957-2007. Szolnok,2007,MÁV Szolnoki Járműjavító Kft. Kiadói kartonált papírkötés.
Kopasz Károly: Gőzmozdonyok. Egyetemi tankönyv. Bp.,1960, Tankönyvkiadó. Átkötött aranyozott kartonált papírkötés, az utolsó oldal és a címlap javított. Megjelent 1100 példányban.